Loading...
Loading...
Back

Avasta meie

GENIO S PLUS

Genio S Plus

Kohvimasin

Genio S Plus

Automaatne | Black | 220V

Meie Genio S Plus ei ole lihtsalt nutikas ja kaasaegne. See annab Sulle täieliku kontrolli, et valmistada hõlpsasti erinevaid kohviku kvaliteediga jooke, täpselt Sinu maitse järgi. Saadaval kahes värvitoonis.

ISIKUPÄRASTA OMA KOHVI TÄPSUSEGA

Tänu Genio S Plusile kontrollid Sina seda, kuidas suurust ja temperatuuri täpselt kohandada. See masin annab Sinu lemmikespressole intensiivsussüsti just siis, kui Sa seda kõige rohkem vajad.

LIHTNE TÄPSUS

Avasta kõik funktsioonid, et kohandada oma kohvi täpselt selle ülikompaktse kohvimasinaga.

hotpoint-1
hotpoint-5
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-6
hotpoint-4

MÄNGI, VALI & NAUDI XL TASSITÄIT

Pane valitud kapsel masinasse, vali soovitud maht, puudutades juhtpaneeli led-rõngast ja vajuta nuppu, et alustada kohvi valmistamist. Soovid suuremat elamust? Tänu masina XL-funktsioonile saad ühe nupuvajutusega nautida eriti suurt hommikust tassi (kuni 300 ml).

KÕIK ON KLAAR

Elu nõuab palju tööd ja vaeva – Su kohv seda nõudma ei peaks. Genio S Touchi puhul jääb kohvipuru kapslisse, mis jätab Su kohvi puruvabalt klaariks. 

TEMPERATUURI KONTROLLIMINE

Kujunda oma kohvikustiilis kohvi-, šokolaadi- ja teejooke veelgi isikupärasemaks nelja olemasoleva temperatuuriseadistusega.. Tutvu nii kuuma joogi kui ka külma joogi retseptidega.

KÕRGSURVE

Meie kuni 15-baarine kõrgsurvesüsteem võimaldab Sul tuua välja kõik aroomid ja lisada kohvile paks sametine vaht.

KATLAKIVIEEMALDUSE MÄRGUANNE

Sisseehitatud automaatse hoiatussignaaliga on lihtsam kui kunagi varem teada, millal teha katlakivieemaldus. Hoia masin nagu uuena töös ja alusta katlakivieemaldust, kui sisse-/väljalülitamisnupp muutub oranžiks.

1 MINUTI SÄÄSTUREŽIIM

Sinu Genio S Touchil on säästurežiimi funktsioon, mis lülitab masina automaatselt pärast üheminutilist jõudeolekut välja, et säästa energiat (energiatarbimise A+ klassi reiting).

ESPRESSO-TURGUTUS

See uuenduslik tehnoloogia niisutab kohvi enne pruulimist, mille tulemus on Sinu soovi korral intensiivsem ja kontsentreeritum espresso.

Kuum & Külm Universaalne

Sinu Mini me kapselkohvimasin on nii universaalne, et Sa saad valmistada hõlpsasti ka hõrke külmi jooke .

Automaatne

Kaasaegse disainiga kompaktne ja automaatne NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me kapselkohvimasin sobib Sinu ainulaadse stiiliga. Neljas värvitoonis saadaolev Mini Me on ainult 160 sm lai, 31 cm kõrge ja 24 cm sügav.

SÄÄSTUREŽIIM

Mugav säästurežiim lülitab NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody 3 kohvimasina automaatselt pärast viieminutilist jõudeolekut välja, mis annab sellele energiatarbimise A-klassi reitingu.

Kõrgsurve režiim

Valmista tänu masina kõrgsurvesüsteemile (kuni 15 baari) profikvaliteediga paksu sametise vahuga kohvijooke.

TÄIUSLIKKUS KOHTUB TÄPSUSEGA

Valmis kasutama oma isiklikku baristat? Genio S Plus võimaldab Sul vaevata luua täiuslik tass kohvi täpselt Su oma maitse järgi.

Kaal

2,0 kg

Kõrgus

27,2 cm

Masina tarnija

DELONGHI

Võimsus

1500 W

Veepaak

1,2 l

Vaadakem tehnilist poolt

Kontrolli oma masina iga osa

Soovin sellest masinast rohkem teada saada

Pikkus

27,2 cm

Sügavus

28,6 cm

Koguse reguleerimine

Kang

Pinge

110 V

Masina garantii

Pool aastat