Loading...
Loading...

Kuidas saame Sind aidata?

Teemasid saad otsida ka allpool.

KKK
Kuidas masin töötab?

NESCAFÉ® Dolce Gusto® masinad pumpavad NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapslisse vett kuni 15-baarise rõhuga. 
Kõrge rõhu ja kapslite koostoime tagab vee ja rõhu ühtlase jaotumise kohvil, tuues esile selle täieliku maitse ja lõhna. Antud süsteemkasutab pumpa samamoodi nagu profimasinad. Kui perkulaatorid kasutavad ühebaarist rõhku (normaalne atmosfäärirõhk), siis NESCAFÉ® Dolce Gusto® võib töötab kuni 15-baarise rõhuga.

Mida teeb masinaga katlakivi ja kuidas seda ennetada?

Katlakivi aeglustab aja jooksul veevoolu, vähendab masina võimsust ja võib vähendada jookide valmistamiseks kasutatava vee soojendamise tõhusust. 
Katlakivi eemaldamine iga 3–4 kuu järel eemaldab ladestunud katlakivi ning säilitab veevoolu kiiruse ja pumba rõhu.

Kui tihti tuleb masinast katlakivi eemaldada?

Soovitatav on eemaldada masinast katlakivi iga 3–4 kuu või 900 kasutuskorra järel.

Kui palju kohvipulbrit kulub ühe tassi kohvi valmistamiseks?

Kõigi meie jookide valmistamiseks on vaja üht või kaht kapslit. Igale joogile lisavata vee hulk sõltub muidugi teie maitsest, kuid meie soovitused kuumade jookide valmistamiseks on trükitud karbile.

Kuidas ma tean, millist kapslit millise joogi valmistamiseks kasutada?

Kapsli kaanel on kirjas, millise joogi jaoks kapsel on mõeldud, kuid te peate vaatama ka kapsli põhjal olevat värvi, mis annab märku sellest, kas tegemist on piima-, kohvi-, šokolaadijoogi- või külma joogi kapsliga. Piimakapslid on valge põhjaga, kohvikapslid musta või tumepruuni põhjaga. Šokolaadikapslitel on helepruun põhi, külma joogi kapslitel aga hõbedane põhi. Kui soovite vaadata veebist, kuidas jooke valmistada, liigutate kursorit ülemises menüüs oleva kirja NESCAFÉ® Dolce Gusto® kohal ja klõpsake valikul ‘Süsteem ja demonstratsioon'.
 
 

Kas kasutada võib ka muid kohvikapsleid või ainult NESCAFÉ® Dolce Gusto®

Selle masinaga sobivad üksnes NESCAFÉ® Dolce Gusto® kohvikapslid. Need on ainsad kapslid, mis sobivad ja vastavad selle süsteemi kõrgetele nõuetele.

Minu kapslikarbis ei ole piima

Piimajookidele, näiteks latté macchiato, cappuccino valmistamiseks peate kasutama kahte kapslit – üks neist on piimakapsel. Kapsli kaanel on kirjas, millise joogi jaoks kapsel on mõeldud, kuid te peate vaatama ka kapsli põhjal olevat värvi, mis annab märku sellest, kas tegemist on piima-, kohvi-, šokolaadijoogi- või külma joogi kapsliga. Piimakapslid on valge põhjaga, kohvikapslid musta või tumepruuni põhjaga. Šokolaadikapslitel on helepruun põhi, külma joogi kapslitel aga hõbedane põhi. Kui olete tellinud mustade jookide sortimendi, ei ole karbis piima. Kui soovite vaadata veebist, kuidas jooke valmistada, liigutage kursorit ülemises menüüs oleva kirja 'MEIST' kohal ja klõpsake valikult ‘Süsteem ja demonstratsioon.

Kui teie karbis ei ole teie arvates piisaval hulgal piimakapsleid, helistage NESCAFÉ® Dolce Gusto® tasuta klienditelefonil 6 177 441.

Vaata kõiki

Ei leidnud lahendust?

Helista klienditeenindusele 0800-776-2233