Loading...
Loading...
Latte Macchiato Caramel
KOHV VÕI MAGUSTOIT? MÕLEMAD!
Enam pole vaja valida kohvi ja magustoidu vahel. Lihtsalt sukeldu tihedasse vahtu, et avastada see täidlane espresso ja selle all oleva kreemja täispiima maitsvad magusad karamellised noodid.
Caramel Latte Macchiato

TÄIELIKU ÕNDSUSE
HETK

Järgmine kord, kui endale hoolitsust lubad, olgu see parem ja vahusem kui kunagi varem. Naudi seda lopsakat, kuid samas suurejooneliselt maitsvat latet igal ajahetkel, kui soovid võtta hetkeks aega lihtsalt nautida elu.
hotpoint-2
hotpoint-1

ESMAKLASSILINE KOHV

Meie Caramel Latte Macchiato keskmes on Brasiiliast ja Colombiast pärit puhas esmaklassiline araabika koos Vietnamist pärit intensiivse robustaga. Tänu oma programmile "Kasvatatud austusega" aitame põllumeestel ja nende kogukondadel kasvatada vastutustundlikult neid hämmastavalt häid kohviube, tagades neile õiglase sissetuleku, rikkumata samal ajal planeeti.

Brasiilia

Ülimadal happelisus, Magus & Pähklid

Alates rannikualadest kuni läänepoolsete maa-aladeni üllatavad need robusta ja araabika oad Sind oma tummiste ja puuviljaste maitsevarjunditega.

Colombia

Hõrk | Tasakaalustatud

Tayrona põlisrahvaste pühal maal kasvatatud mahekohv pakub imeliselt puuviljast, happelist ja tasakaalustatud maitset. Proovi seda koos Lungo Colombiaga.

Back