Loading...
Loading...
 
Grande

VÄRSKELT JAHVATATUD HÕRK KOHV

Tunneta värskelt röstitud kohvi aroomi läbi peene siidise vahumütsi ja naudi selle rikkalikku maitset, mille meeldiv järelmaitse on pehme teravilja ja punast viinamarja meenutavate puuviljanootidega.

Grande

Paranda oma hommikust rutiini

Alusta homme hommikut uhkelt meie rikkaliku Grandega. Sulle kindlasti meeldib, kuidas selle värskelt pruulitud aroomid täidavad ruumi, enne kui sellesse uskumatult mahedasse, maitsvasse kohvisse sukeldud.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3

SUURTEL KOHVITASSIDEL ON SUUREPÄRANE PÄRITOLU

Proovi Lõuna-Ameerikast ja Ida-Aafrikast pärinevate araabika kohviubade kvaliteetse segu erilist maitset. Tänu oma programmile "Kasvatatud austusega" aitame põllumeestel ja nende kogukondadel kasvatada vastutustundlikult neid kvaliteetseid kohviube, tagades neile õiglase sissetuleku ja austades samal ajal planeeti.

AVASTA MEIE ALGATUSI
Maailmakaart kohvitee marsruudiga Nescfaé Dolce GustoMaailmakaart kohvitee marsruudiga Nescfaé Dolce Gusto

HONDURAS

Mahe | Kompleksne | Puuviljane

Hondurases tasub kannatlikkus end ära. Kohvikirsid korjatakse pärast pikka küpsemist, mille tulemuseks on mitmekülgsed ja komplekssed aroomid.

Colombia

Õrn | Tasakaalustatud

Tayrona põlisrahvaste kogukondade pühal maal kasvatatud mahekohv pakub imeliselt puuviljast, happelist ja tasakaalustatud maitset.

Brasiilia

Ülimadal happelisus, Magus &Pähklid

Alates rannikualadest kuni läänepoolsete maa-aladeni üllatavad need robusta ja araabika oad Sind oma tummiste ja puuviljaste maitsevarjunditega.

Disainitud looma parimat vahtu

Meie kuni 15-baarise pumbarõhuga masinad
pole pelgalt stiilsed.

Back