Loading...
Loading...
 
Lungo x30
"LONG" EI TÄHENDA "FLAT"
Itaaliakeelne "lungo" tähendab nn "pikka kohvi". Sinu jaoks tähendab see veelgi rohkem aega, et nautida seda tassitäit röstiste nootide ja mustsõstraliste alatoonidega erliliselt tasakaalustatud kohvi. Naudi seda suuremat tassi kohvi, et saada tõeline kohvielamus.
Lungo

MUUDA HETKED PIKEMAKS

Kui Sulle meeldib hoogu maha võtta ja mõnuleda, on see Su ideaalne kaaslane. Lungo on ideaalne suurus su hommikuse rutiini jaoks või alati, kui soovid lõõgastuda ja veidi kauem kohvi nautida.
hotpoint-2
hotpoint-1

MAAILMAKLASSI RINGREIS

Brasiilia, Colombia, Etioopia – kolm maailmaklassi araabikat, mis viivad Su läbi kõige kuulsamate kohviriikide. Hämmastav kohvituur, eks? Tänu meie programmile "Kasvatatud austusega" aitame põllumeestel ja nende kogukondadel parandada oma eluolu ja elatusvahendite kvaliteeti, suurendades samal ajal nende põllukultuuride tootlikkust planeeti rikkumata.

Brasiilia

Ülimadal happelisus, Magus & Pähklid

Alates rannikualadest kuni läänepoolsete maa-aladeni üllatavad need robusta ja araabika oad Sind oma tummiste ja puuviljaste maitsevarjunditega.

Colombia

Hõrk | Tasakaalustatud

Tayrona põlisrahvaste pühal maal kasvatatud mahekohv pakub imeliselt puuviljast, happelist ja tasakaalustatud maitset. Proovi seda koos Lungo Colombiaga.

Back