Loading...
Loading...
 
Latte Macchiato
LIHTSALT NAUDI
Sukeldu tihedasse vahtu, et avastada selle alt täidlane espresso ja kreemjas täispiim. Täidlane, aromaatne rikkus laseb Sul nautida hõrkude magusate nootide ja mahedate piima ülemhelidega klassikat.
Latte Macchiato

MIDA ROHKEM, SEDA PAREM

Kui armastad alati rohkemat, on just see Sulle ideaalne valik. Naudi iga kihti. Lisa oma hommikupoolikule või pärastlõunasele puhkepausile põnevust millegi suurejoonelise ja maitsvaga.
hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3

KÕIK KVALITEETSED KOHVIOAD KOOS

Meie Latte Macchiato keskmes on Brasiiliast ja Colombiast pärit puhas esmaklassiline araabika koos Vietnamist pärit intensiivse robustaga. Tänu oma programmile "Kasvatatud austusega" aitame põllumeestel ja nende kogukondadel kasvatada vastutustundlikult neid hämmastavalt häid kohviube, tagades neile õiglase sissetuleku, rikkumata samal ajal planeeti.

Maailmakaart, kus on esile tõstetud kohvitootmise piirkonnadMaailmakaart, kus on esile tõstetud kohvitootmise piirkonnad

Colombia

Hõrk | Tasakaalus

Tayrona põlisrahvaste pühal maal kasvatatud mahekohv pakub imeliselt puuviljast, happelist ja tasakaalustatud maitset. Proovi seda koos Lungo Colombiaga.

Kaunis maastik kohviistanduses

Brasiilia

Ülimadal happesus, Magus&Pähklid

Alates rannikualadest kuni läänepoolsete maa-aladeni üllatavad need robusta ja araabika oad Sind oma tummiste ja puuviljaste maitsevarjunditega.

Pilt, mis kujutab maalilist rohelist maastikku

Vietnam

Jõuline | Intenseiivne

Vietnam on kohvi kuningriik. Üle 90% riigi kohviubadest on robusta – väga vastupidav kultuur, mille kofeiinisisaldus on kõrgem kui araabika kohviubadel.

Back