Loading...
Loading...
Back

Avasta meie

GENIO S TOUCH

Genio S Touch

Kohvimasin

Genio S Touch

Automaatne | Cosmic Grey | 220V

Genio S Touch on tipptasemel puuteekraani disaini ja funktsioonidega masin, mille abil saad oma kohvi vaid sekunditega täiuslikuks muuta.

ÜKS PUUDUTUS TÄIUSLIKKUSENI

Kes on öelnud, et miski kompaktne ei saa kanda jõulist sõnumit? Genio S Touch annab Sulle täieliku kontrolli kohandatud joogi intensiivsuse, suuruse ja temperatuuri üle ning pakub isegi espresso-turgutust. Kõik ühe puudutuse kaugusel.

Vaadake tehnilist poolt

Kontrolli oma masina iga osa

hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-4
hotpoint-5
hotpoint-6

MÄNGI, VALI & VALI XL

Pane valitud kapsel masinasse, vali soovitud maht, puudutades juhtpaneeli led-rõngast ja vajuta nuppu, et alustada kohvi valmistamist. Soovid suuremat elamust? Tänu masina XL-funktsioonile saad ühe nupuvajutusega nautida eriti suurt hommikust tassi (kuni 300 ml).

BLUETOOTH-ÜHENDUVUS

Kohanda oma kohv täielikult NESCAFÉ® Dolce Gusto® rakenduse abil, mis on ühendatud Sinu masinaga Bluetoothi kaudu. Kohanda oma kohvi temperatuuri ja kogust ning planeeri kohvi valmistamine ette ja salvesta oma kohandatud retseptid järgmise tassitäie valmistamise jaoks.

ESPRESSO-TURGUTUS

See uuenduslik tehnoloogia niisutab kohvi enne pruulimist, mille tulemus on Sinu soovi korral intensiivsem ja kontsentreeritum espresso.

ÕRNPRUUL

Pane valitud kapsel masinasse, vali koguse valijaga soovitud kogus ja keera kangi, et alustada kohvi valmistamist. Soovid suurt tassitäit? Tänu masina XL-funktsioonile saad Sa ühe nupuvajutusega nautida eriti suurt hommikust tassi (kuni 300 ml).

KÕIK ON KLAAR

Elu nõuab palju tööd ja vaeva – Su kohv seda nõudma ei peaks. Genio S Touchi puhul jääb kohvipuru kapslisse, mis jätab Su kohvi puruvabalt klaariks.

1-LIITRINE VEEPAAK

Tänu hõlpsasti eemaldatavale 1-liitrisele veepaagile saad täitmiskordade vahel rohkem oma armastatud jooke.

TEMPERATUURI KONTROLLIMINE

Kujunda oma kohvikustiilis kohvi-, šokolaadi- ja teejooke veelgi isikupärasemaks nelja olemasoleva temperatuuriseadistusega. Tutvu nii kuuma joogi kui ka & külma joogi retseptidega.

KÕRGSURVE

Meie kuni 15-baarine kõrgsurvesüsteem võimaldab Sul tuua välja kõik aroomid ja lisada kohvile paks sametine vaht.

KATLAKIVIEEMALDUSE MÄRGUANNE

Sisseehitatud automaatse hoiatussignaaliga on lihtsam kui kunagi varem teada, millal teha katlakivieemaldus. Hoia masin nagu uuena töös ja alusta katlakivieemaldust, kui sisse-/väljalülitamisnupp muutub oranžiks.

1 MINUTI SÄÄSTUREŽIIM

Sinu Genio S Touchil on säästurežiimi funktsioon, mis lülitab masina automaatselt pärast üheminutilist jõudeolekut välja, et säästa energiat (energiatarbimise A+ klassi reiting).

Kuum & Külm Universaalne

Sinu Mini me kapselkohvimasin on nii universaalne, et Sa saad valmistada hõlpsasti ka hõrke külmi jooke .

Automaatne

Moodsa disainiga kompaktne ja automaatne NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me kapselkohvimasin sobib Sinu ainulaadse stiiliga. Neljas värvitoonis saadaolev Mini Me on ainult 160 sm lai, 31 cm kõrge ja 24 cm sügav.

SÄÄSTUREŽIIM

Mugav säästurežiim lülitab NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody 3 kohvimasina automaatselt pärast viieminutilist jõudeolekut välja, mis annab sellele energiatarbimise A-klassi reitingu.

Kõrgsurve süsteem

Valmista tänu masina kõrgsurvesüsteemile (kuni 15 baari) profikvaliteediga paksu sametise vahuga kohvijooke.

KOOREKIHT

Kui otsid parimat kohvimasinat, mis ei võta palju ruumi, ära mujalt enam otsi. Täiustatud funktsioonid, stiilne disain ja kohvikumenüü – kättesaadav ühe puudutusega.

Kaal

2,0 kg

Kõrgus

27,2 cm

Masina tarnija

SEB

vattides

1500 W

Veepaak

1,2 l

Vaadake tehnilist poolt

Kontrolli oma masina igat osa

Soovin selle masina kohta rohkem teavet

Pikkus

11,2 cm

Sügavus

28,6 cm

Koguse reguleerimine

Kang

Pinge

110 V

Masina garantii

1 aasta