Loading...
Loading...
Double Espresso (Doppio)

INTENSIIVSE
MAITSEPLAHVATUS

Lae oma akud kogu päevaks Ladina-Ameerikast ja Aasiast pärit kosutava araabika ja robusta ubade seguga. Väike  lisa-energiasüst kogu päevaks.

Double Espresso

LAE OMA AKUD KOGU PÄEVAKS

See sametisse kreemi pakitud topeltespresso Double Espresso lonks loob tänu tugevale röstile, puuviljastele nootidele ja maalähedastele toonidele ületamatu maitseplahvatuse. Double Espresso täidlus ja uskumatu intensiivsus tagavad, et oled valmis kõigeks, mis Sind ees ootab.
hotpoint-2
hotpoint-1

JUURDUNUD RITUAALIDES

Kvaliteetse espresso saladus on autentne traditsioon. Kui koguda kohviubade saak austusega jätkusuutlikest taludest ja kogukonnalt nõu küsida, saab luua teadmistel põhineva maitsete sulami. Puuviljaseid araabika ube korjatakse tumedate ja intensiivsete teravate nootide saamiseks, samas kui robusta ube kasutatakse kohvi kreemja struktuuri suurendamiseks. Kihiline koostis, mis kutsub sind oma akude laadimise ajaks aega maha võtma.

Brasiilia

Ülimadal happelisus, Magus & Pähklid

Alates rannikualadest kuni läänepoolsete maa-aladeni üllatavad need robusta ja araabika oad Sind oma tummiste ja puuviljaste maitsevarjunditega.

Colombia

Hõrk | Tasakaalustatud

Tayrona põlisrahvaste pühal maal kasvatatud mahekohv pakub imeliselt puuviljast, happelist ja tasakaalustatud maitset. Proovi seda koos Lungo Colombiaga.

Back