Loading...
Loading...
 
Back

Avasta meie

PICCOLO XS

Piccolo XS

Kohvimasin

Piccolo XS

Käsitsi juhitav | Valge | 220V

Ülimalt kompaktne ja võimekas Piccolo XS sobib kõikjale, kus soovid nautida käeulatuses olevat täielikku kohvikumenüüd. Ja tänu käsitsi valimise süsteemile kontrollid käike alati Sina.

VEIDI ROHKEM, MIDA ARMASTADA

Piccolo XS on suuruse poolest väike, kuid kõrge kvaliteediga ja selle kaasaegne disain teeb kaalule silmad ette. Naudi tänu masina kõrgsurvesüsteemile kõiki oma lemmikjooke just nii, nagu Sulle meeldib.

Vaadakem tehnilist poolt

Kontrolli oma masina iga osa

hotpoint-1
hotpoint-2
hotpoint-3
hotpoint-4
hotpoint-6

MÄNGI & VALI

Lisa valitud kapsel masinasse ja Sa saad masina kangi lihtsa liigutusega reguleerida veekogust ja valmistada vähem kui minutiga oma täiusliku joogi, täpselt oma maitse järgi. 

BLUETOOTH-ÜHENDUVUS

Kohanda oma kohv täielikult NESCAFÉ® Dolce Gusto® rakenduse abil, mis on ühendatud Sinu masinaga Bluetoothi kaudu. Kohanda oma kohvi temperatuuri ja kogust ning planeeri kohvi valmistamine ette ja salvesta oma kohandatud retseptid järgmise tassitäie valmistamise jaoks.

ESPRESSO-TURGUTUS

See uuenduslik tehnoloogia niisutab kohvi enne pruulimist, mille tulemus on Sinu soovi korral intensiivsem ja kontsentreeritum espresso.

ÕRNPRUUL

See aeglane pruulimisrežiim koos tilkhaaval toimuva ekstraheerimisega võimaldab Sul ühe nupuvajutusega maitsta tasakaalustatumaid ja aromaatsemaid americano kohvijooke.

KÕIK ON KLAAR

Elu nõuab palju tööd ja vaeva – Su kohv seda nõudma ei peaks. Piccolo XSi puhul jääb kohvipuru kapslisse, mis jätab Su kohvi puruvabalt klaariks.

ERITI SUUR VEEPAAK

Tänu hõlpsasti eemaldatavale 1,4-liitrisele veepaagile saad täitmiskordade vahel rohkem oma armastatud jooke.

KUUMA VÕI KÜLMA? MÕLEMAT!

Oma Piccolo XSiga saad valmistada kõiki oma meelepäraseid kohvijooke, ka meie uut külmpruuli kohvi jääcappuccinot ja veel palju muud. Naudi avastamist.

KÕRGSURVE

Meie kuni 15-baarine kõrgsurvesüsteem võimaldab Sul tuua välja kõik aroomid ja lisada kohvile paks sametine vaht.

KATLAKIVIEEMALDUSE MÄRGUANNE

Sisseehitatud automaatse hoiatussignaaliga on lihtsam kui kunagi varem teada, millal teha katlakivieemaldus. Hoia masin nagu uuena töös ja alusta katlakivieemaldust, kui sisse-/väljalülitamisnupp muutub oranžiks.

1 MINUTI SÄÄSTUREŽIIM

Sinu Piccolo XSil on säästurežiimi funktsioon, mis lülitab masina automaatselt pärast üheminutilist jõudeolekut välja, et säästa energiat (energiatarbimise A-klassi reiting).

Kuum & Külm Universaalne

Sinu Mini me kapselkohvimasin on nii universaalne, et Sa saad valmistada hõlpsasti ka hõrke külmi jooke .

Automaatne

Moodsa disainiga kompaktne ja automaatne NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me kapselkohvimasin sobib Sinu ainulaadse stiiliga. Neljas värvitoonis saadaolev Mini Me on ainult 160 cm lai, 31 cm kõrge ja 24 cm sügav.

SÄÄSTUREŽIIM

Mugav säästurežiim lülitab NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody 3 kohvimasina automaatselt pärast viieminutilist jõudeolekut välja, mis annab sellele energiatarbimise A-klassi reitingu.

Kõrgsurvesüsteem

Valmista tänu masina kõrgsurvesüsteemile (kuni 15 baari) profikvaliteediga paksu sametise vahuga kohvijooke.

Eriti imeline

Kasuta rõõmuga kohvimasinat, mis viib kohvivalmistamise järgmisele tasemele ega võta peaaegu üldse ruumi.

Kaal

2,0 kg

Kõrgus

27,6 cm

Masina tarnija

SEB

Võimsus

1500 W

Veepaak

1,2 L

Vaadakem tehnilist poolt

Kontrolli oma masina iga osa

Soovin sellest masinast rohkem teada saada

Pikkus

13,6 cm

Sügavus

26,6 cm

Koguse reguleerimine

Kang

Pinge

230 V

Masina garantii

Pool aastat