Loading...
Loading...
 
Grande Intenso
Rikkaliku, jõulise maitse maailm
Muuda oma hommikuid meie Grande Intensoga – suure tassitäie röstitud kohvi aroomi, musta kirssi meenutavate puuviljanootide, täidlase tekstuuri ja hõrgu vahuga tugevamaitselise kohvijoogiga.
Cappuccino

Lükka oma hommikud käima

Ära pelgalt ärka – tõuse üles! Meie Grande Intenseo sobib ideaalselt neile, kes otsivad lisa energiaannust, nautides samas suure tassitäie kohvi täidlast ja püsivat maitset.
hotpoint-2
hotpoint-1

INTENSIIVSENA SÜNDINUD

Kuidas saavutada traditsioonilise Grande tasakaal nii, et see oleks intensiivsem? See saab alguse lähtekohast. Maitse Lõuna-Ameerikast pärit 100% araabika ubade puhast intensiivsust. Tänu oma programmile "Kasvatatud austusega" aitame põllumeestel ja nende kogukondadel kasvatada vastutustundlikult neid kvaliteetseid kohviube, tagades neile õiglase sissetuleku ja austades samal ajal planeeti.

Brasiilia

Ülimadal happelisus, Magus & Pähklid

Alates rannikualadest kuni läänepoolsete maa-aladeni üllatavad need robusta ja araabika oad Sind oma tummiste ja puuviljaste maitsevarjunditega.

Colombia

Hõrk | Tasakaalustatud

Tayrona põlisrahvaste pühal maal kasvatatud mahekohv pakub imeliselt puuviljast, happelist ja tasakaalustatud maitset. Proovi seda koos Lungo Colombiaga.

Back