You have reached the website

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande MEXICO kohv 12 kapslit

Portsjonite arv 12

Out of Stock
5,00
Intensiivsus
Flavor intensity: 7 of 12.
 • Üksikasjad
 • Koostis
 • Arvustused ja hinnangud

Uus Grande MEXICO Chiapas Soconusco. Ökoloogiline ja autentne kohv, röstitud sarapuupähklite ja ploomide rikkaliku järelmaitsega. Piimaga juues on lausa tunda suhkrus küpsetatud pähklite maitset.

Dolce Gusto Mexico Mehhikos Chapase regioonis Soconuscos uhkete metsade varjus, päikesekiirte embuses kasvatatud araabika ja robusta ökoloogilised ning kaua aega laagerdatud kohvioad loovad uskumatuid maitsevarjundeid.
Dolce Gusto Mexico Meie kohviloojad on neid ainulaadseid kohviubasid professionaalselt kombineerides loonud täidlase ja rikkaliku maitsega kohvi, milles on tunda sarapuupähklite ja ploomide maitsevarjundit. Piimaga juues on lausa tunda suhkrus küpsetatud pähklite maitset.
Kruopščiai Kohvi värskus on säilitatud hermeetiliselt suletud kapslites, mis on mõeldud kasutamiseks NESCAFÉ® Dolce Gusto® kohviaparaatides, niisiis naudi iga kord kohvi külluslikku aroomi.
KESKMINE VÄÄRTUS100 g
pulbri
kohta*
tassitäie
valmisjoogi
kohta*
 
Energia 1094 kJ
267 kcal
7 kJ
2 kcal
 
Valgud 8,1 g    
Süsivesikud 0,2 g    
millest suhkruid 0,2 g    
Rasv 17,1 g    
millest küllastunud rasva 7,6 g    
Kiudained 38,7 g    
Naatrium <0,01 g    

GDA:
Euroopa päevane soovituslik tarbimiskogus on 2000 kcal. Isiklik vajadus sõltub vanusest, soost, kehakaalust ja aktiivsustasemest. Märkus: piimakapsel sisaldab allergeene piima ja sojaletsitiini.

Kohvikapsli koostis:

röstitud ja jahvatatud kohv

 

Kirjutage ise arvustus

Hindate toodet: NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande MEXICO kohv 12 kapslit

 •   1
  2
  3
  4
  5
  Üldine hinnang*