You have reached the website

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Touch Automaatne kohvimasin Space Grey Delonghi®

Automaatne, eriti kompaktne NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Touch masin on loodud Teie köögi jaoks perfektselt sobivaks. See kohvimasin pakub paari eriti põnevat funktsiooni. Intensiivne espresso võimendamise tehnoloogia, reguleeritav temperatuurikontroll ja reguleeritava suuruse valik võimaldavad valmistada kohvi, mis vastab täpselt Teie isiklikele eelistustele. Lihtne kasutajaliides võimaldab Teil kohandada oma seadistusi vastavalt soovitud tulemusele. Meie hermeetiliselt suletud kapslitega saate lihtsa nupulevajutusega luua üle 30 professionaalse kvaliteetse joogi. 

Out of Stock
89,99
 • Üksikasjad
 • Kasutusjuhend
 • Garantii
 • Arvustused ja hinnangud
 • Tehnilised kirjeldused

Professionaalsete kvaliteetsete jookide loomine pole veel kunagi olnud nii lihtne kui automaatse, eriti kompaktse NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Touch kohvimasinaga.  Kuna see on intuitiivselt loodud täpselt Teie vajaduste järgi täiuslikuks, on Teil võimalus oma joogi intensiivsustaset espresso võimendamise funktsiooni abil kohandada. Soojast kuni väga kuumani, valige lihtsalt tassi jaoks sobiv temperatuur ja suurus. Tänu kõrgsurvesüsteemile (kuni 15 baari) saate valmistada sametise vahuga professionaalse kvaliteediga kohvi, et saaksite seda oma maitsele vastavalt kohandada. Saadaval oleva XL valiku abil saate jooki teel olles rohkem kaasa võtta. See kohvimasin vastab energiatõhususe A klassi nõuetele, võite end rahulikult tunda, teades, et see nutikas seade lülitub automaatselt välja, kui seda ei ole 5 minutit kasutatud. Samuti tagab selle katlakivi eemaldamise hoiatus korraliku toimimise ja ideaalse kohvikogemuse, samal ajal kui selle eemaldatav 0,8 L veepaak muudab selle kasutamise ja puhastamise tõeliselt lihtsaks. Lihtsalt asetage masinasse meie hermeetiliselt suletud kapsel, mis säilitab kohvi värskuse, vajutage nuppu ja nautige iga kord rikkaliku aroomiga kohvi. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Touch pakub üle 30 esmaklassilise kohvivariandi, olenemata sellest, kas Teile meeldib kange või lahjem, must või piimaga kohv – valik on Teie! 

Espresso boost

REGULEERITAV INTENSIIVSUS:

Kohandage oma jooki, reguleerides intensiivsuse taset, et saaksite kohvi oma maitse järgi seadistada ja tänu espresso võimendamise tehnoloogiale nautida intensiivset espressot.

Temperature icon

TEMPERATUURIVALIK:

Soojast kuni väga kuumani, saate temperatuuri kohandada vastavalt oma isiklikele eelistustele ja kohvipausile ning seda tänu kolmele erinevale temperatuuriseadele, mis on ligipääsetavad ühe nupulevajutusega. Sõltumata sellest, kas teil on kiire ja soovite kuuma kohvi või kutsute külla sõpru, kellel on erinevad kohvieelistused, võite olla kindel, et Teie uus masin suudab kohvi õigel temperatuuril valmistada.

15bars

KÕRGSURVEPUMP:

Tehke paksu sametise vahuga professionaalse kvaliteediga kohv kodus vähem kui 30 sekundiga tänu kuni 15 baarise suure jõudlusega pumbale, mis toob suurepäraselt esile iga kohvikapsli õrna maitse ja esmaklassilise aroomi.

Play and select

KÕRGE KVALITEEDIGA KOHVISORDID:

Nautige üle 30 esmaklassilise kohvivariandi, olenemata sellest, kas Teile meeldib kange või lahjem, must või valgekohv. Kohvivalikus on kange ristretto, intensiivne espresso, aromaatne lungo ja täidlane grande, vahutav cappuccino ja pehme latte macchiato või isegi kuum šokolaad, tee ja külmad joogid.

Hot and Cold function

KUUM & KÜLM:

Teie kohvimasin on nii mitmekülgne, et saate hõlpsalt valmistada ka maitsvaid külmi jooke. Lihtsalt veenduge, et olete proovinud meie uut kohvi New Orleans Style Cold Brew Coffee!

 Automatic system

AUTOMAATNE TEHNOLOOGIA:

Lihtsalt libistage valitud NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsel masinasse, seadistage oma jook ja vajutage nuppu Play: Teie kohvimasin peatub õigel hetkel automaatselt, et valmistada Teile ideaalne jook.

XL Function

ERITI SUURE TASSI FUNKTSIOON:

Vabadus mõelda suurelt. Saadaval oleva XL valiku abil saate jooki teel olles rohkem kaasa võtta.

Sealed Capsule

HERMEETILISELT SULETUD KAPSLID:

Meie hermeetiliselt suletud kapslid, mis säilitavad kohvi värskuse, võimaldavad Teil iga kord nautida rikkalikult aromaatset kohvi.

1min Eco Mode

ENERGIASÄÄSTMINE:

Isegi kui see kohvimasin vastab energiatõhususe A+ klassi nõuetele, lülitub see tänu ökorežiimi funktsioonile automaatselt välja, kui seda ei ole 1 minut kasutatud.

2 years guarantee


KAHEAASTANE GARANTII:

Nautige meelerahu meie kaheaastase garantiiga.

Banner

Kasutusjuhendi allalaadimiseks klõpsake alloleval lingil.

This warranty applies to all products with De’Longhi and Dolce Gusto brands (both brands on the unit must be present).

 

What does the warranty cover?
We guarantee each appliance to be free from defects in materials and workmanship. Our obligation under this warranty is limited to repair at our factory or authorised service centre of any defective parts or part thereof, other than parts damaged in transit. In the event of a products replacement or return, the unit must be returned postage paid, and with its accompanying, valid proof of purchase. The repaired or new model will be returned at the company expense. This warranty shall apply only if the appliance is used in accordance with the operating instructions, which accompany it, and on an Alternating Current (AC) circuit.

 

How long does the coverage last?
This warranty runs for two years (2) from the purchase date found on your receipt and applies only to the original purchaser for use.

 

What is not covered by the warranty?
The warranty does not cover defects or damage of the appliance, which result from repairs or alterations to the appliance outside our factory or authorised service centers, nor shall it apply to any appliance, which has been subject to abuse, misuse, negligence or accidents. Also, consequential and incidental damage resulting from the use of this product or arising out of any breach of contract or breach of this warranty are not recoverable under this warranty. The warranty does not cover appliances that do not work properly because they have not been descaled in accordance with the factory instruction which accompany it.

 

How do you get service?
If repairs become necessary, see contact information below: LT Customers: log onto our website at whttps://www.dolce-gusto.lt.
The above warranty is in lieu of all other express warranties and representations. All implied warranties are limited to the applicable warranty period set forth above. De’Longhi/Dolce Gusto does not authorise any other person or company to assume for it any liability in connection with the sale or use of its appliance. This warranty gives you specific legal rights, and you may also have other rights, which vary from country to country.

Kirjutage ise arvustus

Hindate toodet: NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Touch Automaatne kohvimasin Space Grey Delonghi®

 •   1
  2
  3
  4
  5
  Üldine hinnang*
Masina tootja De'Longhi
Manual Name At User Manuals Page Genio S Touch Delonghi User Manual
Veepaagi maht 0.8 l
Kapslianum Ei
Kapslihoidik Ei
Kroomhoob Ei
Terasest väljavooluava Ei
LCD-ekraan Ei
Mehaaniline hoob Ei
Kerimisratas Ei
Masina kaal ~2.4 kg
Masina võimsus 1500 W
Pinge 230 V, 50 Hz
Masina garantii 2 years