You have reached the website

NESCAFÉ® Dolce Gusto® GENIO™ Automaatne kapselkohvimasin, Delonghi

Genio tekitab kuni 15-baarise rõhu, tänu millele saab kohv endale kuldse crema – tõeline märk kvaliteetsest kohvist. Tänu kompaktsele disainile sobib Genio® ideaalselt kohvisõpradele, kellel on suur maitse, kuid vähe ruumi.

 • NESCAFÉ® Dolce Gusto® GENIO™ Automaatne kapselkohvimasin, Delonghi
Out of Stock
100,00
 • Üksikasjad
 • Kasutusjuhend
 • Garantii
 • Arvustused ja hinnangud
 • Tehnilised kirjeldused
Valmistage just enda maitsele sobiv kohv Genio® Play & Selecti abil – see on mänguline, kuid võimas NESCAFÉ® Dolce Gusto® masin. Keerake nuppu või järgige kapslil soovitatud annust ning valmistage kohvikukvaliteediga jooke, mis on täpselt kooskõlas Teie maitsemeelega! Genio tekitab kuni 15-baarise rõhu, tänu millele saab kohv endale kuldse crema – tõeline märk kvaliteetsest kohvist. Tänu kompaktsele disainile sobib Genio® ideaalselt kohvisõpradele, kellel on suur maitse, kuid vähe ruumi.
Nagu kõiki NESCAFÉ® Dolce Gusto® kohvimasinaid, on ka seda väga lihtne puhastada, see kuumeneb kiiresti ja on 2-aastase garantiiga. Kohvipuru jääb kapslisse, mistõttu ei teki mingit segadust ega mustust. Veebipoes on saadaval hulk jooke alates americano'dest ja espressodest kuni vahuste latte'de ja šokolaadijookideni, samuti külmi jooke. Paljud sordid on saadaval ka supermarketites.

Kasutusjuhendi allalaadimiseks klõpsake alloleval lingil.

This warranty applies to all products with De’Longhi and Dolce Gusto brands (both brands on the unit must be present).

What does the warranty cover?
We guarantee each appliance to be free from defects in materials and workmanship. Our obligation under this warranty is limited to repair at our factory or authorised service centre of any defective parts or part thereof, other than parts damaged in transit. In the event of a products replacement or return, the unit must be returned postage paid, and with its accompanying, valid proof of purchase. The repaired or new model will be returned at the company expense. This warranty shall apply only if the appliance is used in accordance with the operating instructions, which accompany it, and on an Alternating Current (AC) circuit.

3 üksus(t)

lehe kohta

Overall rating


(5.00 from 5)

Rating Distribution

5 tähte
(3 arvustust)
4 tähte
(0)
3 tähte
(0)
2 tähte
(0)
1 täht
(0)

3 Reviews

3 üksus(t)

lehe kohta
Väga mugav kasutada

Masinat on väga lihtne kasutada. Jookide valik on väga suur ja tänu sellele saab igale pereliikmele ruttu vslmistada tema maitse järgi joogi.

Review by Merilin (Postitatud 24.06.2018)
Väga hea ja kiire!

Selle masinaga saab väga kiirelt teha nii maitsvat kohvi, teed ja kakaod. Suvel on ka jääteed külalistele mõnus pakkuda.Juba mõnda aega see masin olemas ja väga meeldib. Lihtne, kiire ja maitsev!

Review by Kärt (Postitatud 20.06.2018)
Super

Olen väga rahul. Soovitan :)

Review by Kratike (Postitatud 20.06.2018)

3 üksus(t)

lehe kohta

Kirjutage ise arvustus

Hindate toodet: NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESCAFÉ® Dolce Gusto® GENIO™ Automaatne kapselkohvimasin, Delonghi

 •   1
  2
  3
  4
  5
  Üldine hinnang*
Masina tootja DeLonghi
Veepaagi maht 0.65 l
Kapslianum Ei
Kapslihoidik Ei
Kroomhoob Ei
Terasest väljavooluava Jah
LCD-ekraan Ei
Mehaaniline hoob Ei
Kerimisratas Ei
Masina kaal ~2.5 kg
Masina võimsus 1500 W
Pinge 230 V, 50 Hz
Masina garantii 2 years