You have reached the website

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Automaatne kohvimasin Valge Delonghi®

Automaatne ja eriti kompaktne NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapselkohvimasin on loodud loovust ja lihtsust silmas pidades. Selle XL funktsionaalsus võimaldab Teil oma joogi suurust reguleerida vastavalt Teie isiklikele eelistustele. Saadaolevatest enam kui 30 kohvivariandist, külmast kuumani, saate tänu masina kõrgsurvesüsteemile luua professionaalse kvaliteediga kohvi. Hermeetiliselt suletud kapslid, mis säilitavad kohvi värskuse, võimaldavad Teil ikka ja jälle nautida rikkalikku kohviaroomi. Lihtsalt asetage kapsel masinasse, reguleerige oma joogi suurus sobivaks, valige funktsionaalsus ja nautige!

Out of Stock
89,00
 • Üksikasjad
 • Kasutusjuhend
 • Garantii
 • Arvustused ja hinnangud
 • Tehnilised kirjeldused

Looge oma täiuslik jook enam kui 30 võimalikust kohvivariandist – espresso, cappuccino, latte macchiato või isegi kuum šokolaad, tee või külmad jookid – valik on Teie. Automaatne ja eriti kompaktne NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S kohvimasin on loodud loovust ja funktsionaalsust silmas pidades. Valmistage kohvimasina kõrgsurvesüsteemi (kuni 15 baari) ja XL funktsionaalsuse abil professionaalse kvaliteediga kohv, tundke end vabalt ja mõelge suurelt. XL valik annab Teile vabaduse teel olles rohkem jooki kaasa võtta. Tundke end vabalt, teades, et ökorežiimi funktsioon lülitab kohvimasina automaatselt välja, kui seda ei ole 5 minutit kasutatud. Meie hermeetiliselt suletud kapslid, mis säilitavad kohvi värskuse, võimaldavad Teil ikka ja jälle nautida rikkalikku kohviaroomi. Ükskõik, kas eelistate kanget või lahjat, musta või piimaga kohvi; kohvivalikus on kange ristretto, intensiivne espresso, aromaatne lungo ja täidlane grande, vahutav cappuccino ja pehme latte macchiato või isegi kuum šokolaad, tee ja külmad joogid.

15 bars15bars

KÕRGSURVEPUMP:
Tehke paksu sametise vahuga professionaalse kvaliteediga kohv kodus vähem kui 30 sekundiga tänu kuni 15 baarise suure jõudlusega pumbale, mis toob suurepäraselt esile iga kohvikapsli õrna maitse ja esmaklassilise aroomi.

Play and select

KÕRGE KVALITEEDIGA KOHVISORDID:
Nautige üle 30 esmaklassilise kohvivariandi, olenemata sellest, kas Teile meeldib kange või lahjem, must või piimaga kohv. Kohvivalikus on kange ristretto, intensiivne espresso, aromaatne lungo ja täidlane grande, vahutav cappuccino ja pehme latte macchiato või isegi kuum šokolaad, tee ja külmad joogid.

Hot and Cold function

KUUM & KÜLM:
Teie kohvimasin on nii mitmekülgne, et saate hõlpsalt valmistada ka maitsvaid külmi jooke. Lihtsalt veenduge, et olete proovinud meie uut kohvi New Orleans Style Cold Brew Coffee!

 Automatic system

AUTOMAATNE TEHNOLOOGIA:
Lihtsalt asetage valitud NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsel masinasse, seadistage oma jook ja vajutage nuppu Play: Teie kohvimasin peatub õigel hetkel automaatselt, et valmistada Teile ideaalne jook.

XL Function

ERITI SUURE TASSI FUNKTSIOON:
Vabadus mõelda suurelt. Saadaval oleva XL valiku abil saate jooki teel olles rohkem kaasa võtta.

Sealed Capsule

HERMEETILISELT SULETUD KAPSLID:
Meie hermeetiliselt suletud kapslid, mis säilitavad kohvi värskuse, võimaldavad teil iga kord nautida rikkalikku aromaatset kohvi.

1min Eco Mode

ENERGIASÄÄSTMINE:
Isegi, kui see kohvimasin vastab energiatõhususe A+ klassi nõuetele, lülitub see tänu ökorežiimi funktsioonile automaatselt välja, kui seda ei ole 1 minut kasutatud.

2 years guarantee

KAHEAASTANE GARANTII:
Nautige meelerahu meie kaheaastase garantiiga.

Banner

Kasutusjuhendi allalaadimiseks klõpsake alloleval lingil.

This warranty applies to all products with De’Longhi and Dolce Gusto brands (both brands on the unit must be present).

 

What does the warranty cover?
We guarantee each appliance to be free from defects in materials and workmanship. Our obligation under this warranty is limited to repair at our factory or authorised service centre of any defective parts or part thereof, other than parts damaged in transit. In the event of a products replacement or return, the unit must be returned postage paid, and with its accompanying, valid proof of purchase. The repaired or new model will be returned at the company expense. This warranty shall apply only if the appliance is used in accordance with the operating instructions, which accompany it, and on an Alternating Current (AC) circuit.

 

How long does the coverage last?
This warranty runs for two years (2) from the purchase date found on your receipt and applies only to the original purchaser for use.

 

What is not covered by the warranty?
The warranty does not cover defects or damage of the appliance, which result from repairs or alterations to the appliance outside our factory or authorised service centers, nor shall it apply to any appliance, which has been subject to abuse, misuse, negligence or accidents. Also, consequential and incidental damage resulting from the use of this product or arising out of any breach of contract or breach of this warranty are not recoverable under this warranty. The warranty does not cover appliances that do not work properly because they have not been descaled in accordance with the factory instruction which accompany it.

 

How do you get service?
If repairs become necessary, see contact information below: LT Customers: log onto our website at whttps://www.dolce-gusto.lt.
The above warranty is in lieu of all other express warranties and representations. All implied warranties are limited to the applicable warranty period set forth above. De’Longhi/Dolce Gusto does not authorise any other person or company to assume for it any liability in connection with the sale or use of its appliance. This warranty gives you specific legal rights, and you may also have other rights, which vary from country to country.

Kirjutage ise arvustus

Hindate toodet: NESCAFÉ® Dolce Gusto® NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Automaatne kohvimasin Valge Delonghi®

 •   1
  2
  3
  4
  5
  Üldine hinnang*
Masina tootja De'Longhi
Manual Name At User Manuals Page Genio S Delonghi User Manual
Veepaagi maht 0.8 l
Kapslianum Ei
Kapslihoidik Ei
Kroomhoob Ei
Terasest väljavooluava Ei
LCD-ekraan Ei
Mehaaniline hoob Ei
Kerimisratas Ei
Masina kaal ~2.4 kg
Masina võimsus 1500 W
Pinge 230 V, 50 Hz
Masina garantii 2 years