Loading...
Loading...
Kookosekohv Coconut Caffè Latte
Põnevalt eksootiline
Kui avastad selle troopilise hõnguga latte, imestad, et see kõik on laktoosivaba. Naudi uut tüüpi maitserikast lattet mis on valmistatud vaid mõne sekundiga omas kodus.
Flat white coffee cup

JANUNED MITMEKESISUSE JÄRELE?

Eksootiline ja vahune lisa meie taimepõhiste latede sortimendile! Kui Sulle meeldib vaheldus lihtsalt sellepärast, et sa saad seda endale lubada, ära kaugemalt kui meie kookoselate Coconut Flat White otsi. Taimepõhine ja maitserikas, ei midagi enamat. Proovi meie Coconut Flat White'i ja reisi troopikasse ükskõik mis kell!
hotpoint-1
hotpoint-2

KVALITEET ON TUUM

Meie Coconut Flat White'i tuum on valitud Kagu-Aasia ubade segu. Tänu oma programmile "Kasvatatud austusega" aitame põllumeestel ja nende kogukondadel kasvatada vastutustundlikult neid kvaliteetseid kohviube, tagades neile õiglase sissetuleku ja austades samal ajal planeeti.

World map World map
Brazil coffee plantation

Brasiilia

Ülimadal happelisus, Magus & Pähklid

Alates rannikualadest kuni läänepoolsete maa-aladeni üllatavad need robusta ja araabika oad Sind oma tummiste ja puuviljaste maitsevarjunditega.

Colombia coffee plantation

Colombia

Hõrk | Tasakaalustatud

Tayrona põlisrahvaste pühal maal kasvatatud mahekohv pakub imeliselt puuviljast, happelist ja tasakaalustatud maitset. Proovi seda koos Lungo Colombiaga.

Back