Loading...
Loading...
Mehhiko
LINNULAULUGA KASVATATUD NÜANSIVARJUND
Neil mahepõllunduslikel kohviubadel, mis valmivad päikest varjavate puude vilus, ümbritsetuna lindudest, võtab aega, et küpseda ja oma uskumatult täidlane maitse ja aroom täielikult välja arendada. Lisa pisut piima ja saad maitsta hõrke pralineenoote.

VÕTA HOOG MAHA JA
NAUDI

Mehhiko kõige lõunapoolsemas punktis kulgeb elu veidi aeglasemalt – ja see teebki selle nii eriliseks. Siin kasvatatav kohv ei ole erand – see küpseb aeglaselt ja tuletab iga lonksuga meelde, et lihtsalt tuleb nautida hetke.
hotpoint-2
hotpoint-1

MEHHIKO MITMEKESISUS

Chiapases ei õitse mitte ainult eri kultuurid, vaid ka erinevad kohvisordid. Nagu erakordsed mahepõllunduslikud araabika ja robusta kohvioad, mida siin proovid. Tänu oma programmile "Kasvatatud austusega" aitame põllumeestel ja nende kogukondadel kasvatada vastutustundlikult neid hämmastavalt häid kohviube, tagades neile õiglase sissetuleku, rikkumata samal ajal planeeti.

Brasiilia

Ülimadal happelisus, Magus & Pähklid

Alates rannikualadest kuni läänepoolsete maa-aladeni üllatavad need robusta ja araabika oad Sind oma tummiste ja puuviljaste maitsevarjunditega.

Colombia

Hõrk | Tasakaalustatud

Tayrona põlisrahvaste pühal maal kasvatatud mahekohv pakub imeliselt puuviljast, happelist ja tasakaalustatud maitset. Proovi seda koos Lungo Colombiaga.

Back