Loading...
Loading...
Cappuccino
KOHVIKUKLASSIKA OMA KODUS
Sukeldu kergelt magusasse ja meeldivalt paksu vahtu, et avastada aromaatne espresso ja õrn piimavaht. Intensiivne, kreemjas ja oma juurtele truu. Kõik ühe puudutuse kaugusel.
Cappuccino

TULE
HETKEKS VÄLJA

Ärkasid enne kukke ja koitu? Igal hommikul vajad Sa eelseisvaks toimekaks päevaks tuge. Haara kaasa tassike cappuccinot, võta üks lonks ja säti vaim taevastesse kõrgustesse, avali südame ja rahuliku meelega. Klassika, mis nii ruttu valmib, on Su ideaalne liitlane.
hotpoint-2
hotpoint-1

MAAILMAKUULUS

Oleme ühendanud koorese piima ja espresso, mis on valmistatud kahest parimast Colombia ja Brasiilia araabikast ning intensiivsest Vietnami robustast. Tänu oma programmile "Kasvatatud austusega" aitame põllumeestel ja nende kogukondadel kasvatada vastutustundlikult neid hämmastavalt häid kohviube, tagades neile õiglase sissetuleku, rikkumata samal ajal planeeti.

Brasiilia

Ülimadal happelisus, Magus & Pähklid

Alates rannikualadest kuni läänepoolsete maa-aladeni üllatavad need robusta ja araabika oad Sind oma tummiste ja puuviljaste maitsevarjunditega.

Colombia

Hõrk | Tasakaalustatud

Tayrona põlisrahvaste pühal maal kasvatatud mahekohv pakub imeliselt puuviljast, happelist ja tasakaalustatud maitset. Proovi seda koos Lungo Colombiaga.

Back